Kobieta Żołnierz
Pamiętajcie o skali punktacji: od 1 do 5 punktów na stylizację, nie oceniamy swojej.
Pamiętajcie o tym, by nie usuwać pracy z galerii do czasu ogłoszenia wyników. ,)

Prezentacja prac:

Praca nr 1.


Kobieta Żołnierz jest kimś kogo boją się wszyscy na polu bitwy.
Kobieta Żołnierz jest kimś kto ma w sercu dobro dla rodziny.
Kobieta Żołnierz jest kimś komu można zaufać i polegać.
Kobieta Żołnierz jest kimś kogo należy wspierać i doceniać.


Praca nr 2.


Kobieta żołnierz jest wysportowana, szybko reaguje w kryzysowych sytuacjach pamiętając jednocześnie o nienagannym wyglądzie. Kobieca intuicja w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami sprawiają, że doskonale nadaje się do zadań specjalnych.


Praca nr 3.


Kobieta żołnierz jest waleczna duchem i ciałem. Pomimo spodni to nadal kobieta, jej znakiem rozpoznawczym są czerwone usta. Niezłomna babka, hartowana przez armię, czasem niedoceniania ale wierząca w swoje zdolności.


Praca nr 4.


"Kobieta żołnierz jest jak piękny kwiat wśród tylu facetów. Musi wykazać się siłą i odwagą, oraz tak samo stawiać czoła zagrożeniu.”


Praca nr 5.


Kobieta żołnierz jest kobietą, którą cechuje silny charakter, wytrzymałość, odporność na stres i ból, całe swoje życie podporządkowującą służbie ojczyźnie, będącą zawsze w gotowości do walki o dobro i wolność dla swojego kraju.


Praca nr 6.


Kobieta żołnierz jest ostra jak amunicja, słodka jak smak zwycięstwa. Urocza jak nowy czołg i złośliwa jak mina przeciwpiechotna. Kobieta żołnierz jest potężna jak wybuch bomby nuklearnej i zwinna jak nowy myśliwiec.
  PRZEJDŹ NA FORUM