Popularność Pani


Każdy kto chce osiągnąć szczyt popularności musi rozwijać swojej cechy osobiste.

W Arenie Mody nie jest zadanie zbyt łatwe, ale też nie trudne. Możesz zwiększać swoje statystyki poprzez wykonywanie różnych czynności, które dają Ci punkty mody lub ćwicząc za dolary. Twój chłopak/narzeczony też będzie dawał Ci różne bonusy, więc warto go poszukać w klubie (chłopaka). Ostatnią opcją jest zakup bonusów do popularności w sklepie VIP.

Styl – to cecha, która zależy od Twojego ubioru. Czasem mniej znaczy więcej, ale czasami niezwykły wygląd sprawi dużą różnicę, która pozwoli Ci wygrać podium. Nie bój się eksperymentować i próbuj różnych kombinacji strojów. Jeśli chcesz zwiększyć styl, to idź do Centrum Handlowego i kupuj ubrania. Każdy zakupiony przedmiot, to nowe punkty mody, które zwiększać będą Twój styl.

Kreatywność – pokazuje wykorzystania swojej wyobraźni do tworzenia nowych rzeczy i przestawienia ich w najlepszy sposób. Jeśli uwolnisz swój umysł i zaczniesz myśleć o dekorowaniu w nowy sposób, to stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu. Innowacyjne pomysły wykorzystujące tradycyjne meble zwiększają Twoją szansę na zajęcie 1 miejsce w konkursie mieszkań. Jeśli chcesz zwiększyć kreatywność, idź do sklepu meblowego i kup nowe meble do mieszkania. Każda rzecz kupiona w sklepie meblowym da Ci punkty mody, które zwiększą kreatywność.

Oddanie – ta cecha pokazuje twoją wielką miłość do pupili. Ty nie masz tylko zwierzaka – masz prawdziwego przyjaciela, który będzie wdzięczny za opiekę na nim. Jeśli chcesz zwiększyć oddanie, to idź do sklepu zoologicznego i kup ubrania dla swojego pupila. Każda zakupiona rzecz daje Ci punkty mody, które zwiększają oddanie.

Uroda – to cecha każdej dziewczyny na Ziemi. Czasami jednak jest to piękno ukryte pod tonami makijażu i źle dobranych ubrań. Musisz nauczyć się jak pokazać prawdziwą urodę Pani. Jeśli chcesz zwiększyć urodę, to idź do Salonu Piękności i dokonaj kilku zmian w wyglądzie Pani. Każda zmiana dokonana w salonie piękności daje Ci punkty mody, które zostaną dodane do urody.

Hojność – pokazuje zdolność do dzielenia się z innymi i uszczęśliwianie ich, nie patrząc na to co zrobi druga strona. Hojność wymaga życzliwości i dobrego zachowania wobec innych. Prędzej czy później Twoja wielkoduszność zostanie nagrodzona i staniesz się popularna nie tylko ze względu na modny wygląd. Jeśli chcesz zwiększyć hojność, to musisz zagłosować na inne Panie w konkursach. Każdy oddany głos daje Ci punkty mody, które zwiększą hojność.

Lojalność – pokazuje miłość twojego zwierzaka do Ciebie. Nie zapominaj, aby trenować swojego pupila i zajmować się nim – będzie on za to wdzięczny. Jeśli chcesz zwiększyć lojalność zwierzaka, to musisz go szkolić. Za każde szkolenie pupila otrzymasz punkty mody, które będą dodawane do lojalności.


  PRZEJDŹ NA FORUM